טיפול פנים קוסמטי

שימור תוצאות הטיפול לאורך זמן

עורך הוא האיבר הגדול ביותר בגופך והמחסום הראשון המגן עליך מפני הסביבה, מאורח החיים שלך ואפילו ממזג האוויר. עורך עלול לשקף סימנים של נזק ועייפות, לכן חשוב לטפל בו באופן המתאים על מנת לשמר את האסתטיקה שלו ואת בריאותו לאורך זמן.

christina skincare הנו מותג המתמחה במגוון מוצרי טיפול פנים רפואיים, שאת מוצריו ניתן לרכוש באמצעות אנשי מקצוע רפואיים מוסמכים בלבד. במרפאת ג׳פרי קשוק, אנו גאים להציע את מוצרי הקוסמטיקה המהפכניים הללו לקהל לקוחותינו. נוסחאות המוצרים תפורות במיוחד לצרכי תמיכה ותגבור תוצאות הטיפולים האסתטיים המבוצעים במרפאה, וכוללות מרכיבים מן השורה הראשונה בעלי יעילות מוכחת מדעית. מערכת ההעברה החכמה של מוצרי christina skincare לעור משתמשת ברמות גבוהות של רכיבים פעילים, על מנת לתמוך בתוצאות טיפולי ריכוך קווי הפנים וחומרי מילוי עורי, תוך איזון מתח שרירי העור ואספקת מענה לעור בעייתי ושומני.

לכל מטופל ומטופל שאנו פוגשים מבנה פנים ייחודי לו התורם למראהו האישי. התייחסות לתכונות הייחודיות לך מאפשרת לנו לבצע תהליך של הצערת פנים המותאם במיוחד עבורך.

כיצד אנו משיגים זאת

שגרת טיפול פנים

לטיפול בעור בשגרה, של christina skincare, מתאימים לכל סוגי העור ומסייעיםProCare מוצרי בטיהור, ניקוי עמוק והרגעה של העור. הסדרה בשלמותה כוללת מי פנים, קרם כיסוי, פילינג וקרם עיניים ומהווה משטר טיפול יומיומי בעור, שתוצאותיו עור בריא בעל מראה מאוזן, זוהר ורענן.

הגברת תוצאות המילוי העורי

מוצרי סדרת prosculpt של christina skincare מכילים נוסחאות חדשניות ומשמשים לשימור תוצאות המילוי העורי, לטשטוש קמטים ולהגברת נפח העור. הסדרה כוללת קרם יום להגנה מפני השמש, קרם לילה ממריץ וסרום עוצמתי. שגרת טיפול זו ממריצה את חידוש תאי העור ואת הלחות, על מנת להגביר את תוצאות הטיפול בחומר מילוי עורי.

הגברת תוצאות ריכוך קווי הפנים

שימוש בסדרת prolift של christina skincare משמר את תוצאות ההזרקות להפחתת קמטים ומחליק קווי הבעה דקים. מוצרים אלו כוללים קרם יום להגנה מפני השמש, סרום להפחתת קמטים עדינים, קרם לילה וסרום להרמה מהירה, המשמרים את חסמי ההגנה של העור, ומתקנים ומחזקים עור עייף או מתבגר.

הבהרת גוון העור

סדרת מוצרי הטיפול לעור הרפואיים והחדשניים probright תומכת בבהירות העור על מנת לשמר גוון עור אחיד וחלק. הסדרה כוללת קרם יום המגן מפני השמש, סרום מחדיר לחות, קרם לילה וקרם הבהרה. קשת מוצרים זו מספקת לחות עמוקה ואיכויות גוון לעור הסובל מפיגמנטציה.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך

שאלות נפוצות
 1. מדוע ניתן לרכוש מוצרים אלו דרך בעלי מקצוע רפואיים בלבד?

  מוצרי christina skincare מכילים מרכיבים רפואיים מורכבים שאינם זמינים בחנויות לציבור הרחב. מרכיבים בעלי תקינה אלה יעילים מאוד בעידוד בריאות וחיות העור, אך ניתנים לרכישה בהסתמך על ייעוץ רפואי מקצועי בלבד על מנת להבטיח שימוש נכון בהם. אנו גאים להציע פתרונות מוכחים מדעית אלה לכל מטופל שיפיק מהם תועלת.

 2. כיצד משמר prosculpt את תוצאות המילוי העורי?

  הקרם ליום מספק לחות מתמשכת לעור ומסייע למלאות ולמוצקות הטבעית שלו, תוך עידוד מנגנוני ההגנה של העור. קרם הלילה משתמש בשילוב של מרכיבים על מנת להמריץ את החומצה ההיאלורונית הטבעית שבעור, ומגביר את פעילות החומצה המצויה בחומר המילוי העורי. קרם זה ממריץ גם את התחדשות התאים על מנת לשמור על תאי עור בריאים המתחלפים באופן טבעי. הצעד האחרון, הסרום העוצמתי, המכיל שילוב מרכיבים מתקדמים ומרוכזים, ממריץ את ייצור החומצה ההיאלורונית על מנת לטשטש קווים וקמטים עדינים.

 3. כיצד משמר prolift את תוצאות ההזרקות לריכוך קווים?

  שגרת ארבעת הצעדים לטיפול בעור כוללת מרכיבים המוכחים מדעית כממצקים את העור ובמקביל מחליקים קווים וקמטים עדינים, על מנת לשמר את תוצאות ההזרקות לריכוך קווים. הקרם ליום מועשר בחומרים מזינים שמשקמים את מחסומי ההגנה של העור, מספקים לחות עמוקה וממריצים את ייצור הקולגן בתוך העור. הסרום להפחתת קווים משתמש בהרכב לחות מתקדם על מנת למנוע מהעור להראות דק ועייף, וסרום ההרמה המהירה משתמש בפולימרים בוטניים על מנת להדק ולהרים את העור תוך דקות מרגע החדרתו. לבסוף, קרם הלילה מתקן ומחדיר לחות עם חומצות שומן על מנת לשפר את גמישות העור ולהפחית למינימום את תהליך ההתקמטות.

 4. האם אני מתאימה לשגרה יומית של מוצרי procare ?

  שגרת הטיפוח היומית procare של christina skincare נגישה לכל מי שיוכל להפיק ממנה תועלת. שגרת טיפוח העור הזו מתאימה לכל סוגי העור וממקדת את מרכיביה המתקדמים בשמירה על עור בריא, מלא חיות ומראה זוהר.

במידה ויש לך שאלות נוספות

צרי עמנו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל פרופסור ג׳פרי קשוק לסייע לך בהשגת מראה צעיר ורענן.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.