מילוי צידי האף

מילוי צידי האף

העובדה כי האף ממוקם במרכז הפנים שלנו גורמת לו למשוך אליו את תשומת הלב של כל מי שמתבונן בפנינו, ואם קיים פגם אסתטי כלשהו באף סביר להניח שהוא יבלוט באופן משמעותי ואולי אפילו יצריך טיפול פיסול אף כדי לתקן את הבעיה. אולם גם אם האף מושלם, פרופורציונלי ויפה, הדבר הבא שימשוך את תשומת הלב ויבלוט לעיני המתבונן הוא צידי האף: אם קיימים באיזורים אלה שקעים או קמטים, ניתן לטפל בהם באופן פשוט למדי באמצעות מילוי צידי האף.

התהליך מתבצע באמצעות הזרקה של חומרי מילוי טבעיים, כגון חומצה היאלורונית או חומרים אחרים על בסיס סידן, שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות אולם המשותף לכולם הוא משך הטיפול הקצר, מינימום תופעות הלוואי וזמן ההחלמה המהיר. לאחר אבחון של הבעיה האסתטית, המטפל יבחר את חומר המילוי המתאים ויזריק אותו בעדינות אל האיזורים הנדרשים בסביבת האף, כאשר בזכות מיומנות וניסיון הוא יידע אילו איזורים למלא על מנת שישפיעו על איזורים אחרים. לדוגמה, מילוי של צידי האף והעלמת קמטים יכולים להתבצע דווקא על ידי הזרקה לשקעים מתחת ללחיים.

בסוף התהליך צידי האף ייראו מלאים ורעננים, שבשילוב עם האף עצמו ישוו לפני המטופל/ת מראה צעיר לאורך זמן רב.

“התהליך מתבצע באמצעות הזרקה של חומרי מילוי טבעיים, כגון חומצה היאלורונית או חומרים אחרים על בסיס סידן, שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות אולם המשותף לכולם הוא משך הטיפול הקצר, מינימום תופעות הלוואי וזמן ההחלמה המהיר.”

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.