ברצוני להראות נשית יותר

להשגת תווי פנים רכים ונשיים

תווי פנים קשוחים, גבריים וזוויתיים יותר עלולים לגרוע ממראה הפנים הנשי המבוקש. לסת חזקה מדי, אזור פנים עליון רחב מדי וקווי תיחום שפתיים לא מודגשים, גורעים גם הם ממראה נשי ורענן. לעיתים נראה כי גורלנו להיות בעלי מראה גברי נקבע מראש בניגוד לשאיפותינו, על ידי גוון העור הטבעי שלנו ומבנה עצמות הפנים. בניה מחדש של הפנים ועיצוב מחדש של הרקמה העמוקה הופכים את מראה הפנים לנשיים ביעילות רב, כאשר השימוש בכלים אלה נעשה באזורים מדויקים, ותורם לריכוך זוויות פנים גסות.

השיגי מראה נשי ורך יותר באמצעות טיפול מקצועי של פרופסור ג׳פרי קשוק. על ידי הערכה של אנטומית הפנים הטבעית שלך, התוצאות אליהן את שואפת והאזורים שיש לטפל בהם, אנו יכולים להדגיש את תכונותיך הטובות ביותר ולהביא בהצלחה למראה פנים נשי יותר תוך בניית תכנית טיפול אישית בעבורך.

לכל מטופל ומטופל שאנו פוגשים מבנה פנים הייחודי לו התורם למראה האישי שלהם. התייחסות לתכונות הייחודיות לך מאפשרת לנו לבצע תהליך של הצערת פנים המותאם במיוחד בעבורך.

כיצד אנו משיגים זאת

פנים עליונות

לחיים גבוהות ומודגשות הן אחד מהמאפיינים הבולטים של מראה פנים נשי. תוך שימוש בחומרי מילוי עורי הממוקמים בשכבות רקמת העור העמוקות, אנו יכולים לפסל לחיים נשיות בעלות זוויות הנוטות לכיוון קו השיער. פעולה זו יוצרת קו מתאר רך תחת עצם הלחי, תוך תוספת נפח עדינה והרמת האזור.

אף

האף מהווה את נקודת מרכז הפנים וקשתות, בליטות ופגמים לא רצויים עלולים לגרום לו להראות גברי יותר מאשר ברצוננו שיראה. תוך שימוש בשילוב של חומרי מילוי עורי והזרקות רפואיות אנו יכולים לעצב מחדש את האף באופן שאינו ניתוחי, על מנת להשיג מראה פנים רך ונשי יותר.

שפתיים

שפתיים שטוחות ולא מודגשות עלולות לגרום לנו למראה מבוגר בטרם עת, אך בה בעת הן יכולות לגרום למראה גברי או ׳גס׳ יותר. על ידי תיחום של קווי שפתיים, הדגשת קשת קופידון ותוספת נפח בנקודות אסטרטגיות, אנו יכולים להוסיף מלאות נשית וקווי תיחום ברורים לשפתיים שטוחות.

אזור הלסת

קו הלסת, במיוחד כאשר הוא זוויתי או בולט, הנו גורם הגורע באופן הישיר ביותר ממראה פנים נשי. על ידי שימוש בחומרי מילוי עורי הממוקמים בנקודות אסטרטגיות בקו הלסת, אנו יכולים לרכך זוויות חדות ובמקביל להבטיח הטל הדרגתי של הלסת על מנת להפוך לנשי חלק פנים שלעיתים קרובות נדמה גברי מדי.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות בפגישת הייעוץ שלי?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה ביותר לייעוץ ותוכניות טיפול אישי ומקצועי. במהלך מפגש הייעוץ הראשוני שלך אנו נבחן יחד בפרוט רב את האזורים המטרידים אותך, את התוצאות אליהן את מבקשת להגיע, ולפיכך אלו טיפולים יהוו את תכנית הטיפול המותאמת לך אישית. כלל הטיפולים שאנו מספקים נבנים על בסיס הערכה אישית ובאופן בו תזכי לקבל את הטיפולים הטובים ביותר המותאמים לצרכייך הייחודיים.

 2. מהי ההגדרה של מראה פנים נשי?

  מראה פנים נשי מאופיין בדרך כלל על ידי נפח וקווי גבול רכים. הלחיים באופן אידיאלי גבוהות וקו המתאר שלהן נוטה מעט כלפי קו השיער, והשפתיים מלאות ובעלות קווי גבול ברורים. אף רך ובעל פרופורציות טובות גם הוא תורם לקו המתאר הכולל ולסימטריה של מראה פנים נשי. קו הלסת גם הוא רך אך מפוסל, תוך הימנעות מקווים וזוויות חדות.

 3. מהו חומר מילוי עורי?

  חומר מילוי עורי הוא טיפול מוזרק המשתמש בחומר המשחזר בקירוב רב מולקולת סוכר טבעית בגופנו, חומצה היאלורונית. סוכר זה הנו הכרחי לגמישות ומוצקות העור, כך שהשימוש בחומר מילוי עורי מבטיח הדגשה ומלאות עדינה באזורים המטופלים. טיפול באמצעות חומר מילוי עורי בטוח במידה רבה ביותר מכיוון שהחומצה ההיאלורונית מתפרקת באופן טבעי ונספגת בגוף.

 4. לאורך כמה זמן נראות תוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול משתנות ממטופל למטופל ותלויות באופן בו גופך מנהל תהליכים טבעיים. בדרך כלל ניתן לצפות כי תוצאות הטיפול בחומר מילוי עורי יראו עד לתקופה של 18 חודשים.

 5. האם הטיפול כואב?

  יתכן ותחווי תחושה של שריטה קלה בכל נקודת ההזרקה. תחושה זו דומה יותר לתחושת אי-נוחות מאשר לכאב, והיות וטיפולינו מבוצעים בדיוק ויעילות מרביים, אינך אמורה לחוש כל כאב. בעבור מטופלים הדורשים זאת אנו יכולים לספק קרם מאלחש לעור, על מנת להרדים קלות את אזור הטיפול.

במידה ויש לך שאלות נוספות

צרי עמנו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל פרופסור ג׳פרי קשוק לסייע לך בהשגת מראה צעיר ורענן.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.