מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

העור שמתחת לעיניים הוא העדין ביותר בפנינו, ולעיתים הם הופכים כהים, נוצרות מעין שקיות ומופיעים עיגולים שחורים מסביב לעיניים. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות – בין היתר מחסור בשינה, לחץ נפשי, עישון, צריכת אלכוהול, תזונה לקויה, בעיות הורמונליות, אלרגיות, דלקות בסינוסים, שימוש בתרופות מסוימות, חשיפת יתר לשמש, הזדקנות טבעית של העור או אשליה הנוצרת כתוצאה ממבנה הפנים (עיניים שקועות או עור רפוי) – אבל התוצאה בכל אחד מן המקרים היה מראה עייף, מבוגר וחסר רעננות.

אלא שהיום כבר אין צורך להשלים עם העיגולים השחורים הללו, משום שקיימים טיפולים יעילים המסוגלים לפתור את הבעיה. לאחר אבחון של הסיבה להופעתם של העיגולים השחורים מסביב לעיניים, ניתן לבחור את שיטת הטיפול המתאימה ביותר ואף לשלב בין מספר שיטות שונות.

בין דרכי הטיפול האפשריות ניתן למנות פילינג עדין באזור העיניים, שימוש בתכשירי הבהרה המכילים חומרים פעילים, שימוש בקרם לחות המכיל ויטמינים, טיפות עיניים (במקרה שהסיבה לתופעה היא אלרגיות), וטיפולים אסתטיים כגון הזרקות חומרי מילוי, השתלת שומן, טיפולי לייזר וכדומה. לאחר הטיפול העיגולים השחורים סביב העיניים יטשטשו ועור הפנים ייראה מתוח, זוהר ובגוון אחיד.

“היום כבר אין צורך להשלים עם העיגולים השחורים הללו, משום שקיימים טיפולים יעילים המסוגלים לפתור את הבעיה. “

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.