ברצוני שפניי יראו פחות נפולות

כשאת במיטבך

עור נפול ולא אחיד הוא אחד מסממני תהליך הזדקנות העור הבולטים ביותר. חלבוני עור התורמים למבנה וגמישות הולכים ומתמעטים עם הגיל, וגורמים למראה משוקע ונפול זה. בניגוד לדעה הרווחת, צניחה ושקיעה של עור מדולדל מתחילה למעשה בחלקי פנים מרכזיים ועליונים, הדוחפים את הרקמה התחתונה כלפי מטה ויוצרים את הקפלים הבלתי רצויים הללו. טיפול בקפלי פנים תחתונים אלה אינו מטפל במחסור בתמיכה מבנית באזור הפנים העליון, וזוהי הסיבה בעטיה אנו מתחילים בטיפול בנקודות פנים עליונות ובהדרגה עושים דרכנו כלפי מטה. בדרך של מעקב אחר קו רקמת הפנים הנפולה ותחילת הטיפול בנקודת המקור אנו בונים מחדש את מראה הפנים החל ביסודות, על מנת לרכך את הקפלים שנוצרו בפני העור.

השיגי מבנה פנים משופר בטבעיות, גמישות עור ומראה נפח צעיר באמצעות טיפול מקצועי על ידי פרופסור קשוק. בדרך של הערכת האנטומיה האישית שלך, תוך התמקדות באזור הבעייתי על מנת לטפל באזור המטרה ובשאיפה להשיג התאמה מלאה לתכונותיך הייחודיות, נאבחן את צרכייך ונבנה בעבורך תכנית טיפול אישית.

כל מטופל ומטופלת עמם אנו נפגשים הנם בעלי מבנה פנים הייחודי להם והתורם למראם האישי. כשאנו מכוונים לתכונותיך האישיות אנו יכולים לבצע הצערה של עור פנים המותאמת במיוחד בעבורך.

כיצד אנו משיגים זאת

תכנית 8 הנקודות לבניה מחדש של פניך

במרבית המקרים, כאשר אנו מעצבים ובונים מחדש רקמת פנים נפולה, אנו מזריקים חומר ב 8 מיקומים אסטרטגיים בפנים לכל הפחות, על מנת להילחם במראה פנים מדולדל. הטיפול שלך יכלול חומרי מילוי עורי באזורים שיתכן ויכללו, אך אינם מוגבלים, ללחי עליונה, לחי אמצעית, אזור אף לפה, אזור פה לסנטר וקו הלסת. אנו נוקטים בשיטה זו מכיוון שכאשר העור שלנו מתדלדל הוא נופל מהנקודה העליונה כלפי מטה, מהלחי העליונה סביב שקע העין ועצמות הלחיים, מטה אל קו הלסת והסנטר הכפול. תהליכי ספיגת עצם וירידה בתמיכה שמספקות הרצועות האנטומיות, מובילים לעור המתדלדל מנקודות הגובה כלפי מטה. לפיכך, התייחסות לרקמת הפנים על פני השטח לא תשיג את התוצאות המיטביות בעבורך. טיפול בסנטר כפול מבלי לזהות ולשקם את המקור להתדלדלות יהווה בסופו של דבר טיפול שאינו יעיל, דבר הנוגד את מטרתנו העיקרית; לספק למטופלינו את התוצאות הטובות ביותר שביכולתנו להגיע אליהן.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות בפגישת הייעוץ?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה לייעוץ וטיפול אישי ומקצועי. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית שלך נבחן בפרוט את האזורים המטרידים אותך ואת התוצאות אליהן את שואפת, על מנת לבנות בעבורך תכנית טיפול אישית. תהליך זה יסייע בידנו לקבוע בדיוק רב מהו המקור ממנו נובע התהליך המטריד אותך ואילו חומרי טיפול אסתטיים נדרשים על מנת להשיג את התוצאות המיטביות בעבורך.

 2. לכמה טיפולים אזדקק?

  אנו ממליצים תמיד על טיפול מינימלי הכולל 8 הזרקות של חומר מילוי עורי על מנת להילחם בעור בעל מראה מתדלדל. אנו נוקטים בקו טיפול זה מכיוון שנטייתו של עור מדולדל היא לצנוח כלפי מטה מנקודת המקור שלו תוך שהוא מושך בעקבותיו את שאר רקמת הפנים לכדי קפלים ואובדן מבנה. אנו מתחילים בנקודת המקור ובונים בסיס לגמישות עור משופרת תוך שאנו מטפלים בבעיה עצמה ולא רק בהיבטים הקוסמטיים המיידים. מכיוון שתהליך זה תלוי במבנה עורך ובאנטומית הפנים שלך בטרם תחילת הטיפול, יתכן ותדרשי ליותר מ 8 הזרקות, אך אנו נדון בנושא במהלך פגישת הייעוץ שלך ונדריך אותך באשר להתפתחויות עתידיות מסוג זה.

 3. מדוע משתמשים בחומר מילוי עורי על מנת להילחם בעור מתדלדל?

  חומר מילוי עורי עשוי מחומר המדמה באופן קרוב ביותר חומצה היאלורונית, מולקולת סוכר הנמצאת באופן טבעי בגופנו ותורמת לגמישות, נפח ומוצקות של עורנו. משמעות הדבר היא שניתן ליישם בבטחה וביעילות בניה מחדש של רקמות עמוקות, שחזור קווי מתאר ואיזון מחדש של נפח העור באמצעות טיפול זה.

 4. לאורך כמה זמן נראות תוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול משתנות ממטופל למטופל ותלויות בכמות החומרים הנדרשים על מנת להשיג את התוצאות המיטביות בעבורך. בדרך כלל, ניתן לצפות כי תוצאות הטיפול בחומרי מילוי עורי יראו עד לתקופה של 18 חודשים.

 5. האם הטיפולים כואבים?

  יתכן ותחווי תחושה של שריטה קלה בכל נקודת הזרקה, אך זוהי תחושה הדומה יותר לחוסר נוחות מאשר לכאב. כלל הטיפולים שלנו מבוצעים בידיים מיומנות ובאופן יעיל בו אינך אמורה לחוש חוסר נוחות לזמן רב. בעבור מטופלים החווים רגישות אנו יכולים לספק קרם מאלחש ומקרר לעור, למרות שניסיוננו מראה כי מרבית המטופלים אינם זקוקים לאמצעי מרגיע זה.

אם ברצונך לשאול שאלה נוספת

צרי עמנו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל פרופסור ג׳פרי קשוק לסייע לך בהשגת מראה צעיר ורענן יותר.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.