מצח

קמטים וקווים עדינים במצח מתפתחים כאשר שרירים הבעתיים תחת שכבת הדרמיס מתכווצים ומקמטים את העור ההולך והופך דק יותר מעליהם. קווים וקמטים אלה עלולים להפוך בולטים יותר עם התבגרותנו בשל התהליך הטבעי בו הופך העור לדק יותר. מטופלים רבים חשים כי יעדיפו לטפל בקמטים אלה על מנת למנוע מראה עור עייף ומתבגר טרם זמנו.

עיניים

אזור העין הנו אזור עדין ורגיש לטיפול, אולם בעזרת טיפולים מתקדמים ביכולתנו לטפל בסימנים של הזדקנות ועייפות העור. קמטי ״רגלי עורב״, שקיות תחת העיניים וצניחת גבות הם סימנים שכיחים של גמישות עור פוחתת ותהליכי ספיגת עצם, התורמים למראה עייף, נוטה כלפי מטה או נפול.

אף

קשתות, בליטות או אסימטריה בלתי רצויים באף עלולים לפגום בפרופורציות הפנים שלך. בעוד שבעבר פנו מטופלים לאפשרות של ניתוח, כיום קיימים אמצעים מתקדמים שאינם ניתוחיים לטיפול בפגמים באף, המסייעים בתיקון חוסר איזון זה במראה הפנים.

לחיים

הלחיים מהוות חלק מהרקמה הרכה ההבעתית ביותר שלנו. הם מתרוממות כשאנו מחייכים ומספקות מבנה לפנים כאשר אנו חדלים לחייך. במהלך תהליך ההזדקנות או בשל גורמי גנטיקה, מתחילות הלחיים שלנו להתרפות או לאבד את תמיכת הרקמה הרכה הנדרשת לשמירה על נפחן, צורתן ומבנן. עור נפול או חסך בקו מתאר של הלחי יכולים להשפיע באופן שלילי מראנו ולגרום לנו להראות עצובים, נפולים או מעוגלים יותר ממראנו באופן טבעי.

שפתיים

השפתיים הן אזור מטרה מקובל בעבור טיפולים אסתטיים וניתן לעבותן בהצלחה בדרך לא ניתוחית על מנת להשיג מגוון של אפקטים שונים. עיבוי השפתיים, הגדרת גבולותיהן או החלקת קווי ״ברקוד״ אופקיים יכולים לרענן אזור פה עייף או חסר פרופורציה.

אזור הפה

אזור הפה יכול לגלות סימני הזדקנות והתדרדרות רבים של העור, המשתקפים במגוון דרכי טיפול. קפלים בין האף לפה, זוויות פה מוטות כלפי מטה וחניכים חשופות מדי בעת חיוך, תורמים למראה זקן בטרם עת שניתן לטפל בו באמצעות טכניקות וטיפולים מתקדמים.

לסת/סנטר כפול

בקרב מטופלים נשים וגברים כאחד, לסתות וסנטר כפול הנם אזורי טיפול שניתן לשחזר ולבנות מחדש בעזרת עיצוב מחדש של הרקמה הרכה. סנטר כפול נוצר כתוצאה מחוסר ברקמה תומכת ברקמה הרכה, דבר הגורם לקפלי עור המצטברים בחלק התחתון של הפנים. קו הלסת יכול להחשב כנשי או גברי מדי, תלוי בתחושת המטופל. ניתן לצמצם את הסנטר הכפול ולהדגיש או לעצב קלות את הלסת באמצעות טיפולים מתקדמים אלה.

צוואר

לא רק עור הפנים שלנו מראה סימני הזדקנות, גם עור הצוואר משקף התדרדרות של העור וחוסר במוצקות. מכיוון שעור הצוואר דק מלכתחילה, אימצנו טיפול הממריץ ייצור קולגן טבעי על מנת להגביר את גמישות ואיכות העור.