ברצוני להראות צעירה יותר

רענני את מראה פניך

מספר תהליכי עור שונים הפועלים במקביל גורמים להנעת תהליכי הזדקנות רב-שכבתיים, המתבטאים בהתדרדרות של מצב עורנו ותורמים למראה ׳מבוגר׳ יותר. הזדקנות מוקדמת באזורי הפנים גורמת לתחושה של חוסר בטחון בקרב חלקנו, אך על ידי טיפול באזור אנו יכולים להשיג שיפור דרמטי ומראה צעיר יותר. תהליכי ספיגת עצם לדוגמא, מתרחשים כאשר רקמת החיבור שצמודה לעצמות הפנים שלנו מתדרדרת והופכת רפויה. כתוצאה מכך עורנו הופך רפוי ונפול וישנה ירידה בנפח ובלחות העור, בשל מחסור ברקמה תומכת. שינויים אלה בעורנו מתרחשים בנקודות מפתח והבעה בפנינו, ופועלים נגדנו כאשר הם מושכים את זוויות הפנים כלפי מטה, מרככים את קווי המתאר ומייצרים קמטים.

השיגי מראה צעיר רענן ומלא חיים יותר בעזרת הטיפול המקצועי של פרופסור ג׳פרי קשוק. על ידי בחינה של אנטומית הפנים הטבעית שלך, הדגשת תכונותיך הטבעיות ויישום טיפולים המתאימים לחלוטין לצרכייך, פרופסור קשוק יעריך את האזורים הדורשים תשומת לב בפניך על מנת לבנות תכנית טיפול מותאמת אישית.

לכל מטופל ומטופל שאנו פוגשים מבנה פנים ייחודי התורם למראם האישי. התייחסות לתכונות הייחודיות לך מאפשרת לנו לבצע תהליך של הצערת פנים המותאם במיוחד לך.

כיצד אנו משיגים זאת

מצח

קמטים במצח מתפתחים כאשר שרירים פעילים יתר על המידה תחת עורנו, ההופך דק עם הזמן, מתכווצים באופן אגרסיבי מדי ומקמטים את העור מעליהם. קווים אלה הם חלק מתהליך הזדקנות העור, אולם בעזרת הזרקות רפואיות באזורי היעד אנו יכולים לקבוע באופן בטוח את מידת העוצמה בה יתכווצו שרירים אלו. באופן זה אנו מספקים מראה פנים רענן וצעיר יותר במקביל להחלקה של קווים וקמטים עדינים בלתי רצויים.

פנים עליונות

תהליכי ספיגת עצם גורמים לדלדול וירידה בנפח בחלקים של הפנים שלא תארנו לעצמנו שהדבר יכול להשפיע עליהם. שינויים באזור הלחי העליונה יכולים לזרז הופעה של ערוצים עמוקים או היווצרות שקעים באזור הרקות. בעזרת מיקום זהיר של חומרי מילוי עורי אנו יכולים להשיב נפח שאבד לשקעי הרקות ולסייע בהשגה של מראה צעיר יותר.

אזור העיניים

אזור העין הנו אזור עדין ורגיש לטיפול, אולם בעזרת טיפול מדויק אנו יכולים להתמודד עם כל סוג של סימנים נראים לעין של הזדקנות העור. אובדן רקמה תומכת סביב העיניים יכול להתבטא בגבה נפולה, קמטי ״רגלי עורב״ ושקיות תחת העיניים, וכל אלה גורמים למראנו להשתקף כמבוגר יותר. על ידי החלפת הנפח שאבד בחומרי מילוי עורי והרפיית שרירים בעלי פעילות יתר בעזרת הזרקות רפואיות, אנו יכולים להרים את הגבה, למלא שקיות תחת העיניים ואפילו לשנות את צורת העיניים לכלל מראה רענן וצעיר יותר.

לחיים

רקמה נפולה באזור מרכז הפנים תורמת לטשטוש הקווים המגדירים את קו הלחיים, לאזור מרכז פנים מדולדל ובשרני יותר ולקווים הנמתחים בין אף לפה. ניתן לרכך קפלי פנים אלו ולשקם את קווי המתאר של הלחיים תוך מיקום זהיר של חומר מילוי עורי, על מנת לעודד עיצוב עורי עמוק מחודש.

פה ושפתיים

תהליכי התבגרות של העור והפיכתו לדק יותר מתבטאים בהתפתחות של ״קווי ברקוד״, קמטים עדינים שיוצאים מגבולות השפתיים כלפי מעלה, לכיוון האף. קמטים אלו ידועים גם בשם קמטי מעשנים, ונראים כמאריכים את העור בין מרכז הפנים לשפתיים כשהם יוצרים משיכה לא מחמיאה כלפי מטה וגורמים לפגיעה ביחסי האיזון של מראה הפנים. בשימוש בחומרי מילוי עורי, לעידוד תהליכים חיוביים בעור והזרקות רפואיות ברמות עמוקות ואפקטיביות בתוך הרקמה, אנו יכולים להשיג מראה צעיר יותר. אפילו שינוי קטן כמו תיקון פינות שפתיים הנוטות כלפי מטה יכול לסייע לך להשיג מראה חיובי ורענן יותר.

פנים תחתונות

נפילה כלפי מטה של רקמת העור והתמיכה הנחלשת בתוך העור גורמים לעור להתקמט ולהתאסף באזורים כמו קווי הלסת ותחתית הסנטר. הירידה במבנה, קווי המתאר וזוויות הפנים גורמת למראה חסר צורה ונפול, המבגר אותנו בטרם עת. על ידי החדרה של חומר מילוי עורי לאורך קו הלסת אנו יכולים לבנות מחדש את האזור וליצור מראה צעיר ומחוטב יותר של קו הלסת ולהפחית את הנראות המודגשת של קווים אלו. חלקנו מתמודדים עם תופעת ׳סנטר כפול׳ היכן שנאספת רקמה עודפת, אך גם תופעה זו ניתנת לטיפול ומיקום מחדש על מנת לתקן את היחס בין אברי הפנים.

צוואר

תהליכי ההזדקנות אינם מוגבלים לעור הפנים. גם עור הצוואר שלנו יכול להראות סימנים של הזדקנות בצורה של קמטים וקפלי עור. עור מדולדל שיוצר קפלים ונפילה יכול להיתפס כמכוער, אך שימוש בחומרי מילוי עורי מסורתיים במקרה זה יחשב לטעות. כחלופה לחומר המילוי העורי אנו משתמשים בחומרים מתקדמים המגבירים את ייצור הקולגן. סוג זה של חלבון טבעי הנו הכרחי למוצקות, גמישות ונפח העור, כך שטיפול העיצוב מחדש של הרקמה בו אנו נוקטים יכול לגרום לצווארך להראות חלק וצעיר יותר תוך שימוש ברכיבי מפתח הקיימים בגופך.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות בפגישת הייעוץ שלי?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה לייעוץ וטיפול אישי ומקצועי. משמעות הדבר כי אנו נבחן יחד ובפרוט רב את האזורים המטרידים אותך, כמו גם את התוצאות אליהן את מבקשת להגיע. עם תום הדיון נמליץ על תכנית הטיפול המיטבית. כלל הטיפולים שאנו מספקים מבוססים על בסיס הערכה אישית ובאופן בו תזכי לקבל את הטיפולים הטובים ביותר המעוצבים בהתאם למבנה הפנים האישי שלך ולצרכייך הייחודיים.

 2. מהו חומר מילוי עורי?

  חומר מילוי עורי הוא טיפול מוזרק המורכב מחומר המדמה בקירוב רב מולקולת סוכר טבעית בגופנו, חומצה היאלורונית. סוכר זה הנו הכרחי לגמישות ומוצקות העור, עובדה ההופכת אותו ליעיל במיוחד בעבור שחזור מבנה הפנים ועיצוב מחדש של הרקמה.

 3. מהן הזרקות רפואיות לריכוך קווים?

  זריקות לריכוך קווים משתמשות ברעלן רפואי המאושר לטיפול לשימושים אסתטיים. הן פועלות לריכוך שרירים בעלי עודף פעילות הבעתית הגורמים לעורנו להתקמט, ומפחיתות את היכולת של שרירים אלו להתכווץ באופן אגרסיבי. אנו משתמשים בהזרקות מסוג זה בעיקר בחלקי הפנים העליונים ובאזור העיניים, כמו במקרה של טיפול בקמטי ׳רגלי עורב׳. תוצאת הטיפול הנה קמטים מוחלקים המסייעים לפניך להראות צעירים יותר.

 4. לאורך כמה זמן נראות תוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול משתנות ממטופל למטופל ותלויות בסוג הטיפול המיושם. בשימוש בחומר מילוי עורי ניתן לצפות כי תוצאות הטיפול יראו עד לתקופה של 18 חודשים, ובמקרה של הזרקות רפואיות וריכוך קווים התוצאות שלך יראו בדרך כלל למשך כ 4 עד 6 חודשים.

 5. האם הטיפול כואב?

  יתכן ותחווי תחושה של שריטה קלה בנקודת ההזרקה, למרות שתחושה זו דומה יותר לתחושת אי-נוחות מאשר לכאב. אנו מבצעים את הטיפולים בדיוק ויעילות מרביים כך שאינך אמורה לחוש תחושה זו לאורך זמן. בעבור מטופלים הרגישים לכאב אנו יכולים להשתמש בקרם מאלחש לעור, למרות שבמרבית המקרים אנו מגלים כי אין בכך צורך.

אם ברצונך לשאול שאלה נוספת

צרי עמנו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל פרופסור ג׳פרי קשוק לסייע לך בהשגת מראה צעיר ורענן.

* שדות אלה הם חובה.




  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.