הצערת כפות ידיים

הצערת כפות ידיים

אנו משתמשים בכפות הידיים שלנו ללא הרף, עושים בעזרתן כמעט כל פעולה אפשרית, חושפים אותן לקרני השמש ולחומרי ניקוי כימיים שונים, ועל כן הן הופכות לפגיעות ומועדות לנזקים. יחד עם העובדה כי אין בכפות הידיים הגנה של רקמות שומן והעור אינו מתחדש, ידינו הופכות לאחד מן האיברים הראשונים שניכרים בו סימני הזדקנות, לעתים אפילו בקצב מהיר יותר מן הגיל הביולוגי: הסימנים המעידים על כך שידינו מזדקנות הם מרקם העור, צבעו וקווי המתאר שלו, ולעתים בצירוף של ורידים בולטים או כתמי גיל בגוון חום.

אלא שכיום אין צורך להשלים עם מראה כפות הידיים המבוגרות מדי, שכן קיימות שיטות טיפול לידיים המאפשרות להשיב לו את הנעורים והחיוניות. בין השיטות הללו ניתן למנות טיפולי לייזר, המסירים את כתמי הגיל, משייפים את שכבת העור החיצונית ומעודדים את חידוש העור; טיפולי אור אינפרה-אדום, היעילים במיוחד נגד כתמי פיגמנטציה וקמטים; הזרקה של חומרי מילוי טבעיים או סינתטיים ועוד.

ראוי לציין כי במקרה של טיפולי ידיים, כל שיטה תהיה יעילה יותר ככל שהיא תתחיל להיות מיושמת בשלב מוקדם יותר. כל עוד עור הידיים צעיר וגמיש, כך גדלה אפקטיביות הטיפולים.

“כיום אין צורך להשלים עם מראה כפות הידיים המבוגרות מדי, שכן קיימות שיטות טיפול לידיים המאפשרות להשיב לו את הנעורים והחיוניות.”

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.