ברצוני להראות מושכת יותר

הדגישי את יופייך

לעיתים, למרות מאמצינו הטובים ביותר, ישנם אזורים בגופנו שאנו מודעים לשינוי המתרחש בהם עם הזמן. איכות עורנו, בליטות וסימנים לא רצויים ומאפייני נראות מסוימים עלולים לגרום לנו לרמות חרדה מתגברות, במיוחד כאשר נעדיף לטפל בהם או להסירם. סימנים בולטים כגון צלקות משוקעות, אזורי פנים אסימטריים כמו לסת חלשה, וגושים שומניים שפירים גורעים מהמראה המאוזן של פנינו ומביטחוננו העצמי, עד כי לעיתים ניתוח נראה לנו כאפשרות היחידה שתביא לשיפור. שיטות לא-ניתוחיות לטיפול בבעיות עור, אסימטריה ועיצוב מחדש של מראה הפנים אינן פולשניות ודורשות הרבה פחות השקעה רגשית ופיזית בהליך.

הרגישי נוח יותר עם מראך בעזרת הטיפול המקצועי של פרופסור קשוק. על ידי הערכה של האנטומיה האישית שלך, ההבנה מהם האזורים המטרידים אותך ואמפטיה כלפי רגשותיך, אנו יכולים להוציא אל הפועל תכנית הצערה ותיקון אישית של מראה הפנים המותאמת כל כולה בעבורך.

הרגישי נוח יותר עם מראך בעזרת הטיפול המקצועי של פרופסור קשוק. על ידי הערכה של האנטומיה האישית שלך, ההבנה מהם האזורים המטרידים אותך ואמפטיה כלפי רגשותיך, אנו יכולים להוציא אל הפועל תכנית הצערה ותיקון אישית של מראה הפנים המותאמת כל כולה בעבורך.

כיצד אנו משיגים זאת

פגמים וצלקות בעור הפנים

תאונות וטראומות בלתי מכוונות מותירות צלקות או גורמות לאובדן מבנה רקמה בפנינו. פגמים אלו בעור עלולים להותיר תחושה של חוסר בטחון, במיוחד כאשר הם מופיעים כצלקות משוקעות או כגומות. אנו משתמשים בחומרי מילוי עורי כדי לתקן ולשפר פגמים במראה הפנים, ובחומרים עדינים וטכנולוגית פלסמה על מנת לעודד מיצוק של העור והסרת כתמים.

חיוך חושף חניכיים

חיוך חושף חניכיים נוצר כאשר שרירי הלחיים שלנו מושכים את השפתיים מעלה יתר על המידה, ומגלים את החניכיים והשיניים באופן לא רצוי. באמצעות טיפולנו המיוחדים בעזרת חומרי מילוי עורי והזרקות רפואיות, אנו מצליחים להביא לעיצוב מחדש של קו החניכיים שנחשף ולשקם את הביטחון העצמי שלך עם חיוך טבעי ונעים, ובזאת פוטרים אותך מדאגה מיותר זו.

פרופיל פנים וסנטר

הלסת שלנו עלולה להראות כמשוכה לאחור ובכך ליצור אשליה של סנטר נסוג ומראה פנים עליונות כבד ולא מאוזן. אסימטריה בחלק הפנים התחתון ובסנטר, במיוחד במראה מהצד, יכולה לשנות את הדרך בה האנשים סביבנו תופסים ומזהים את הפנים שלנו, עובדה שבאופן מובן אנו עלולים להרגיש חסרי בטחון בגינה. הזרקות חומר מילוי עורי בסנטר יכולות לשפר משמעותית את מראה הפרופיל שלך, ולאפשר לעין הצופה לשרטט תבנית ברורה לאורך מראה הפנים הסימטרי החדש שלך.

קו לסת ופרופיל פנים

לסת משוכה לאחור שנראית ׳חלשה׳ או בעלת מבנה לקוי, יוצרת אסימטריה וחוסר איזון בפנינו. עיצוב מחדש של קו הלסת בעזרת חומרי מילוי עורי הממוקמים בדיוק רב, יוצר מבנה פנים אחיד יותר ואיזון סימטרי, תוך שיפור מראה הפרופיל שלך וביטחונך העצמי. טיפול זה מתאים לאלו המחפשים מראה פנים נשי יותר כמו גם לאלו המבקשים מראה פנים גברי יותר, מכיוון שגישתנו הטיפולית תפורה במיוחד לתוצאות המתבקשות על ידך.

תיקון אף לא-ניתוחי

בליטות לא רצויות, קשת ואסימטריה באפך יכולים לפגוע בביטחונך העצמי ולהוביל לשקילת הליך ניתוחי. תיקון אף בהליך שאינו ניתוחי מציע את אותן התוצאות שיתקבלו בניתוח ללא צורך בהליך פולשני או זמן התאוששות, והופכות אותו לטיפול טוב בהרבה. תוך שימוש בחומרי מילוי עורי אנו יכולים לבנות מחדש ובאופן בטוח את אפך, להפחית את נראות הפגמים באף ואפילו להרים מעלה את נטיית קצה האף מטה.

פגמים ובליטות בעור

צלקות אקנה, גושי שומן שפירים ורקמה מיותרת עלולים להיות מביכים. שומות, נקודות חן וכתמי לידה מורמים משנים את מראה פניך ועלולים לגרום לך לחוסר בטחון באשר למראה עורך. אנו משתמשים בטכנולוגיות לא פולשניות מן השורה הראשונה המלווים הצטלקות מינימלית עד לא-קיימת, והטכניקות שלנו עשויות לכלול הזרקות זעירות או הסרה באמצעות חום באמצעות טכנולוגית פלסמה מהפכנית.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך.

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות בפגישת הייעוץ?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה לייעוץ וטיפול אישי ומקצועי. אנו מבינים כי לכל לקוח צרכים שונים וכתוצאה מכך טרדות, שאלות וגורמים שונים בהם הוא מתחשב. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית שלך נבחן יחד בפרוט רב את הנושאים הללו, על מנת לבסס בדיוק את האזורים המטרידים אותך, התוצאות הרצויות לך וסוג הטיפולים שאנו חושבים שיטיבו עמך. כלל טיפולנו מבוצעים על בסיס הערכה אישית, כך שאת יכולה להיות סמוכה בטוחה כי את מקבלת את הטיפול הטוב ביותר שמתאים לך.

 2. כיצד משתמשים בטכנולוגית פלסמה להסרת פגמי עור?

  טכנולוגית פלסמה למיצוק העור ולהסרת פגמי עור שפירים הנה תוספת חדשה ומרגשת למדע העור. אביזר ידני טוען חשמלית את האוויר שבין העור לקצהו, ויוצר טעינת פלסמה. הקשת החשמלית שנוצרת מכווצת את העור באופן מידי וניכר ומסירה את הפגם לצמיתות. פעולה זו מאפשרת לעור להתמצק ומטפלת באזורי עור נפולים, ובמקביל מאפשרת הסרה בטוחה ולא ניתוחית של פגמי עור שפירים.

 3. כיצד משתמשים בחומרי מילוי עורי לתיקון מראה האף?

  ידוע כי חומרי מילוי עורי ממלאים את נפח העור, אך בנוסף הם פועלים על מנת לבנות מחדש ואף לצמצם אזורים מסוימים כאשר משתמשים בהם למטרה זו. לדוגמא, בליטה או קשת בלתי רצויה בגשר אפך עלולה לגרום לו להראות גדול, אך טיפול באף באמצעות חומרי מילוי עורי יישר בליטה זו ויגרום לאפך להראות קטן וישר יותר. טיפול בפגמים אלו מחליק את העור ואת הרקמה תחתיו, תוך שהוא יוצר מעין אשליה אופטית.

 4. מהו חומר מילוי עורי?

  חומר מילוי עורי הנו חומר המשמש בטיפולי הזרקות אסתטיות ומדמה באופן קרוב ביותר מולקולת סוכר הנמצאת באופן טבעי בגופנו וידועה בשם חומצה היאלורונית. סוכר זה הכרחי לגמישות, מוצקות ונפח העור, דבר ההופך חומרי מילוי עורי לאפקטיביים במיוחד ובטוחים לשימוש כשאנו מבקשים לטפל באזורים אלה.

 5. האם חומר מילוי עורי בטוח לשימוש?

  מכיוון שחומר מילוי עורי משחזר בקירוב רב את מולקת הסוכר הטבעית בגופנו, הוא מסוגל להתפרק ולעבור מיחזור על ידי הגוף. פירוק זה מתבצע באופן הדרגתי במהלך תקופה של עד 18 חודשים ואין לו תופעות לוואי בלתי רצויות על המערכת שלך, דבר ההופך אותו לטיפול בטוח ביותר.

אם ברצונך לשאול שאלה נוספת

צרי עמנו קשר עוד היום כדי לגלות כיצד פרופסור ג׳פרי קשוק יכול לסייע לך בהשגת מראה רענן וצעיר יותר.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.