ברצוני להראות גברי יותר

יצירת זוויות וקווים מגדירים

מטופלות בנות המין הנשי אינן היחידות המבקשות טיפול עיצוב מחדש של מראה הפנים באמצעים שאינם ניתוחיים. טיפולים אסתטיים לגברים גם הם תחום שרמת הביקוש לו עולה.
תפיסה מוטעית באשר לאופיים של חומרי מילוי עורי גורסת כי הם מוסיפים נפח בלבד לאזורים בפנים, אך למעשה, חומרים אלה יכולים לסייע בעיצוב מחדש יעיל ואפקטיבי של הרקמה העמוקה גם כן. הוספת זוויות, קווים מגדירים וקווי מתאר הנן פעולות שחומרים אלו ממשים בהצלחה רבה, עובדה ההופכת אותם לאידיאלים בעבור אלו המבקשים להדגיש או לאמץ תווי פנים גבריים יותר. עיצוב זוויות מודגשות בקו הלסת, עצמות הלחיים והסנטר תורמים ככלל למראה של פנים גבריות ומשיגים תוצאות עדינות אך מובחנות בעבור מטופלים גברים.

להשגת מראה פנים גברי וזוויתי יותר באמצעות הטיפול המקצועי של פרופסור ג׳פרי קשוק.
על ידי הערכה של אנטומית הפנים הטבעית שלך, התוצאות אליהן אתה שואף ואזורי הטיפול המבוקש, ובהתבסס על תכונותיך הטובות ביותר, ביכולתנו לבנות תכנית טיפול אישית שתוסיף נדבך נוסף של מראה גברי לפניך.

לכל מטופל ומטופל שאנו פוגשים מבנה פנים ייחודי התורם למראה האישי שלהם. התייחסות לתכונות הייחודיות לך מאפשרת לנו לבצע תהליך של הצערת פנים המותאם במיוחד עבורך.

כיצד אנו משיגים זאת

לחיים

הרחבה של לחיים גבריות מושגת באמצעות השמה עמוקה של חומרי מילוי עורי על מנת למלא או להדגיש את מבנה אמצע הפנים הגברי. בשונה מנשים, מבנה הלחיים הגברי האידיאלי מתארך יותר כלפי מטה וכלפי האוזן מאשר לכיוון קו השיער. על ידי מיקום זהיר של חומרי מילוי עורי לאורך מבנה העצמות הקיים שלך, ביכולתנו להדגיש את פניך כך שיראו גבריות יותר.

סנטר

גומת סנטר או סנטר מחורץ הנן תכונות מראה גברי אופייניות שיתכן וחלק ממטופלינו בני המין הגברי חשים כי יהלמו אותם. בשימוש בהזרקות מדויקות של חומרי מילוי עורי לתוך רקמת העור, אנו יכולים ליצור חריץ סנטר מאוזן על מנת להדגיש מראה פנים תחתונות גברי וזוויתי יותר.

אזור הלסת

מבנה הלסת הגברית האידיאלי הנו זוויתי ובעל מבנה וגבולות ייחודים. על ידי הוספה של חומר מילוי עורי לאזורי קו לסת שנבחרו תוך תשומת לב רבה, ביכולתנו לעצב ולבנות לסת גברית יותר. על ידי הרחבת פני האזור והוספת זוויות בולטות יותר, אנו יכולים לעצב קו לסת שמדגיש את מבנה הפנים הנוכחי שלך ובמקביל להשיג את התוצאות אליהן אתה שואף.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות בפגישת הייעוץ שלי?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה ביותר לייעוץ ותוכניות טיפול אישי ומקצועי. במהלך מפגש הייעוץ הראשוני שלך נבחן יחד בפרוט רב את האזורים המטרידים אותך, את התוצאות אליהן אתה שואף, ועל בסיס דיון זה, את הטיפולים עליהם נמליץ על מנת לממש את רצונך. כלל הטיפולים שלנו מסופקים על בסיס הערכה אישית ובאופן בו כל מטופל יזכה לקבל את תשומת הלב והטיפול המותאמים לצרכיו הייחודיים.

 2. מהי ההגדרה של מראה פנים גברי?

  לסת זוויתית היא המאפיין הבולט ביותר של מראה פנים גבריות הכולל מבנה בעל מראה חזק וממדים זוויתיים התורמים למראה פנים רחב. סנטר בולט ו/או מחורץ תורם גם הוא במידה זהה למראה הפנים הגברי, כשהוא רומז למבנה העצמות הזוויתי ולסימטריה תחתיו. לחיים מאורכות, הנמשכות מטה יותר מאשר במבנה לחי נשי, גם הן משרטטות מבנה גברי יותר תחת העור.

 3. מהו חומר מילוי עורי?

  חומר מילוי עורי הוא טיפול אסתטי מוזרק פופולרי, המשמש לעיצוב ובניה מחדש של רקמה עמוקה. המילוי עשוי חומר המשחזר בקירוב רב מולקולת סוכר טבעית בגופנו, חומצה היאלורונית, ההכרחית לגמישות ומוצקות העור. טיפול באמצעות חומר מילוי עורי הוא לא רק יעיל, אלא אף בטוח לשימוש למטרות אסתטיות.

 4. לאורך כמה זמן נראות תוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול שלך ייחודיות לך ונוטות להשתנות ממטופל למטופל. בדרך כלל ניתן לצפות כי תוצאות המושגות באמצעות טיפול בחומר מילוי עורי יראו עד לתקופה של 18 חודשים.

 5. האם הטיפול כואב?

  יתכן ותחווה תחושה של שריטה חדה בכל נקודת הזרקה, למרות שתחושה זו דומה יותר לתחושת אי-נוחות מאשר לכאב. אנו מבצעים את טיפולנו בדיוק ויעילות מרביים, כך שאינך אמור לחוש כל כאב. בעבור מטופלים הדורשים זאת אנו יכולים לספק קרם מאלחש .

במידה ויש לך שאלות נוספות

צור עמנו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל פרופסור ג׳פרי קשוק לסייע לך בהשגת מראה צעיר ורענן.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.