העלמת קמטי הפנים

העלמת קמטי הפנים

במדינתנו הקטנה ושטופת השמש, בה כמעט ואי אפשר להתחבא מפניה לחלוטין, רבים סובלים מבעיה אסתטית של שינוי גוון העור המוביל להיווצרותם של כתמים על הפנים והידיים. אם לוקחים בחשבון שכתמים מסוימים נוצרים בתורשה או בגלל גיל מתקדם, קל להבין מדוע הם מפריעים לנו ומדוע אנו מעוניינים להיפטר מהם או לפחות לטשטש אותם.

בין השיטות והטיפולים הקיימים לטיפול בבעיות כתמים בפנים ניתן למנות משחות רפואיות שונות, אותן ניתן לקבל באמצעות מרשם מרופא עור לאחר אבחון של עור הפנים, אולם הדבר תלוי בגיל המטופל, סוגי הכתמים, גודלם וצבעם, ורק אם המטופל אינו רגיש לאחד מן החומרים הפעילים שבתכשיר.

טיפול מקובל יותר הוא פילינג כימי, בו נעשה שימוש בכימיקלים מסוימים על מנת להסיר את השכבה העליונה של העור. ניתן לבצע פילינג בדרגות עומק שטחיות, בינוניות ועמוקות, והוא מתאים לאזורים רחבים ולא לאזורים נקודתיים, בעיקר לאזור הפנים, הידיים והחזה.

טיפול אחר הוא באמצעות מכשיר IPL, הפולט קרינת אור חזקה שמביאה להתבהרות של העור במהלך סדרה של פגישות. טיפול זה מתאים לאיזורים רבים בגוף ומהווה פתרון מושלם למצב בו נדרש טיפול לשטח גדול, שכן הוא מבהיר את כל השטח המטופל ומעלים לחלוטין את הכתמים הבהירים. בנוסף, לטיפול IPL אין תופעות לוואי והוא מאפשר חזרה לשגרת החיים באופן מיידי.

“אם לוקחים בחשבון שכתמים מסוימים נוצרים בתורשה או בגלל גיל מתקדם, קל להבין מדוע הם מפריעים לנו ומדוע אנו מעוניינים להיפטר מהם או לפחות לטשטש אותם.”

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.