הרמת לחיים

הרמת לחיים בשיטה חדשנית במרפאה של דר' ג'פרי קאשוק

ככל שגוף האדם מתבגר ומזדקן, כך ניכרים הסימנים לכך בעור הפנים. בין היתר העור מאבד מן האלסטיות שלו, מתקמט, ומקנה לפנים מראה מבוגר, כאשר באזור הלחיים נוצר איבוד של רקמות תומכות ועור הפנים שוקע ובשלב זה כדאי לפנות לטיפול הרמת לחיים.

ניתן לטפל בבעיה בשיטה כירורגית, בה מתבצע חתך קטן דרכו הלחי מורמת ומקובעת אל העצם. מאידך, קיימות היום שיטות יעילות לא פחות אשר הופכות את סכין המנתחים למיותרת. בין השיטות הללו ניתן למנות הזרקת שומן אל הלחי (אשר נשאב לפני כן ממקום אחר בגופו של המטופל עצמו) או חומרי מילוי שונים, בהם חומרים טבעיים או חומרים מלאכותיים אשר נבדלים ביניהם במשך הזמן בו הם משפיעים ותדירות הצורך בטיפולים חוזרים.

כמו כן קיימת אפשרות להרים את עור הפנים בעזרת חוטים רפואיים מיוחדים, הנספגים בגוף ומשמשים בסיס להיווצרות רקמות חדשות הממלאות את הלחי ויוצרות את הנפח המבוקש. בעזרת החוטים הללו ניתן למעשה לעצב מחדש את פני המטופל תוך מניעת הופעת סימני הזדקנות או טשטוש אלה שכבר הופיעו.

ההחלמה לאחר טיפולי הרמת לחיים מהירה, ובשמירה נאותה על כללי היגיינה וטיפול באזורי ההזרקות או החוטים ניתן לצמצם את הסיכוי לתופעות לוואי לא רצויות.

“במשך החיים העור שלנו סופג קמטים, משתנה, במהלך השנים האחרונות נמצאו במחקרים מקיפים חומרים טבעיים להצערת עור הפנים ולטיפול עד לקבלת מראה צעיר וחדש”

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.