על פרופסור ג 'פרי

פרופסור ג׳פרי קשוק

פרופסור ג׳פרי קשוק הוא מנתח מיומן בעל למעלה מ 30 שנות ניסיון בכירורגיה מתקדמת ובאקדמיה. הוא מחזיק במספר רב של עמדות יוקרתיות כגון פרופסור לכירורגיה באוניברסיטת תל אביב, ופרופסור לכירורגיה באוניברסיטת פן בארה״ב. כיום הוא מתמחה בהצערת עור בדרכים לא כירורגיות ועיצוב מחדש של רקמה עמוקה וקווי מתאר של הפנים, ובמקביל ממשיך בעיסוקו כרופא מנתח.

פרופסור ג׳פרי קשוק מאמין בייעוץ כן ופתוח המספק לך הבנה עמוקה של תהליכי עור טבעיים. פרופסור קשוק מאמין כי יש לבודד ולטפל בשורש הבעיה ולא רק לטפל בסימני הזדקנות העור המידיים הנראים לעין. הוא שואף להנחיל את הידע וההבנה האלה למטופליו באופן בו יוכלו להיות מעורבים בתכנון תכנית הטיפול שלהם, ולהיות סמוכים ובטוחים כי פרופסור קשוק מיישם את ההליך הטוב ביותר בעבורם.

מצוינות ומקצועיות מוכחים

פרופסור קשוק צבר שבחים במהלך כל שלבי הקריירה המקצועית שלו. הוא זכה בפרס התפוח המוזהב בעבור לימוד סטודנטים לרפואה, בציון לשבח מצבא הגנה לישראל על עזרתו בשנת 2004, ומאמריו הם בחירת העורך של מספר מגזינים מקצועיים. הוא המחבר ועמית לכתיבה של מעל ל- 125 פרסומים רפואיים. באמצעות הרקע הרפואי הרחב שלו ומקצועיותו, יש לפרופסור קשוק את כל המיומנויות והידע הנדרשים על מנת ליישם אסתטיקת פנים מעולה.

“עברתי שלושה טיפולים עם פרופסור קשוק! הטיפולים נטולי כאב והתוצאות מעולות, לשביעות רצוני המלאה. ממליצה לכם בחום”

במידה ויש לך שאלות נוספות

צרי עמנו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל פרופסור ג׳פרי קשוק לסייע לך בהשגת מראה צעיר ורענן.

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.