מילוי סנטר

מילוי סנטר

לסנטר שלנו יש השפעה על מראה כל הפנים שלנו. סנטר כפול, נסוג, קטן מדי וכדומה, הופכים את המראה החיצוני שלנו לבעייתי, מורידים את הביטחון העצמי ועשויים לגרום לנו להיתפס בדרכים שאיננו רוצים בהן. כך לדוגמה מצב שבו הסנטר נסוג, כלומר עצם הסנטר קטנה מאוד באופן שאינו פרופורציונלי לפנים, עשוי לגרום לתחושה של חוסר נוכחות, כאילו הפנים “נעלמות”. לכך ניתן להוסיף בעיות אחרות הקשורות לסנטר, כגון עיוותים מולדים או בגלל פציעה, ומכאן ניתן להבין את החשיבות האסתטית שגברים ונשים מייחסים לחלק זה בפניהם.

עד לפני זמן לא רב, הדרך היחידה לטפל בבעיות הקשורות לקו הלסת בכלל ולסנטר בפרט הייתה לבצע הליך ניתוחי. אולם כיום קיימים טיפולים שאינם דורשים את התערבות סכין המנתח, בהם ניתן לעצב את הסנטר ללא סיכונים, ללא תופעות לוואי, כאשר התוצאות ניכרות מיד ונשארות לאורך זמן.

טיפול מילוי סנטר עושה שימוש בחומרי מילוי טבעיים כמו חומצה היאלורונית או קולגן, אשר מוזרקים בעדינות אל איזור הסנטר על מנת לעצב ולפסל אותו באופן סימטרי. במקרה של סנטר כפול ניתן לבצע הליך דומה עם חומרים ממיסי שומן. בסופו של התהליך מתקבל סנטר אסתטי, פרופורציונלי, עם נפח והשפעה חיובית על מראה הפנים כולו.

בסופו של התהליך מתקבל סנטר אסתטי, פרופורציונלי, עם נפח והשפעה חיובית על מראה הפנים כולו.”

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.