ברצוני להראות פחות כועסת

כשאת במיטבך

אזורי הבעה בפנינו גורמים לנו להראות כועסים ובמצב רוח ירוד גם כאשר איננו חווים רגשות אלה, וגורמים לנו לתחושת חוסר בטחון באשר למראנו. תופעה זו מתרחשת כאשר חלבונים טבעיים בעורנו, כמו קולגן ואלסטין, פוחתים עם התבגרותנו. אנו מפתחים קווי הבעה עדינים בלתי רצויים וקמטים המשנים את הבעות הפנים שלנו, כשהן נינוחות או דרוכות כאחד. עור הפנים שלנו נעשה דק יותר באזורים כמו המצח, סביב העיניים ובצדי הפה ויוצר מראה של מצב רוח לא נעים וכועס, גם כאשר השרירים תחת העור אינם מתכווצים. שינויים ניכרים אלה בעורנו נגרמים על ידי שרירים עמוקים תחת העור גם במצב של חוסר תזוזה, אך ניתן ליישם עיצוב מחדש של רקמה רכה על ידי מילוי מחדש של חומרים שאבדו והרפיית השרירים המעורבים.

השיגי מראה פתוח וידידותי יותר וכועס פחות באמצעות הטיפול המקצועי של פרופסור ג׳פרי קשוק. תוך הבנה של האנטומיה האישית שלך, בחינת צרכייך ואבחון מבנה העור הנוכחי שלך, פרופסור קשוק יעריך את אזורי הטיפול שלך על מנת לבנות בעבורך תכנית טיפול מותאמת אישית.

כל מטופלת ומטופל שאנו פוגשים הנם בעלי מבנה פנים ייחודי להם התורם למראם האישי. על ידי הערכת התכונות הייחודיות לך אנו יכולים לבצע טיפול הצערה וחידוש עור ייחודי המותאם לך אישית.

איך אנו משיגים זאת?

פנים עליונות

זהו אחד האזורים הבולטים ביותר הגורמים לנו להראות כועסים ובלתי נגישים. מכיוון שמתחת לעור ושכבת הרקמה הרכה בפנינו נמצאים שרירי הבעה המתכווצים באופן משמעותי, הם גורמים לעור שלנו להפוך דק יותר ולפתח קמטים. קמטים מסוג זה במצח ובין הגבות לדוגמא, מרוככים על ידי שימוש בהזרקות רפואיות הגורמות לכיווץ אגרסיבי פחות של השרירים.

אזור העיניים

קמטי ״רגלי עורב״ סביב העיניים נגרמים על ידי שרירי הבעה בפעילות יתר הממוקמים מתחת לעור ההולך ונעשה דק יותר. הזרקות רפואיות לריכוך קווים בעור יעילות במיוחד בהרפיית שרירים אלו בטיפול בקמטי ״רגלי עורב״ בינוניים, אך במקרה של קמטים עמוקים עדיף לטפל בדרך של מילוי נפח בשימוש בחומרי מילוי עורי עדינים. הדבר נעשה מכיוון שמה שאנו רואים על פני השטח של העור הוא תוצאה של תהליכים עמוקים הרבה יותר תחתיו. לכן, אנו מטפלים בפעילות השריר כמו גם במבנה העמוק יותר. הזרקות עדינות של חומר מילוי עורי באזור תעלת הדמעות מבוצעות על מנת לסייע למראה עיניים פחות שקוע וזועף ומיטיבות גם עם בניה מחדש של תווי הפנים.

אזור האף

קמטים קטנים, מעט אלכסוניים הנאספים סביב גשר האף, גם הם שרירי הבעה הפועלים כאשר אנו מזעיפים פנים או מתרכזים. כאשר את מקרבת את גבותיך, הדבר מתבטא בתנועת פיצוי של השרירים הקרובים ביותר לאפך, וגורם להבעתך להראות כועסת או כאילו את ממצמצת בעיניך. בשימוש בהזרקות רפואיות לאזור זה על מנת למנוע כיווץ שרירים משמעותי, אנו יכולים להגביל את התקמטות עורך ולסייע בהשגת מראה פנים ידידותי יותר.

פה

תהליך ההזדקנות עלול לגרום לפינות פיך לפנות כלפי מטה ולצנוח, ובכך לגרום למראה פניך להראות כועס. משיכה זו כלפי מטה מתרחשת מכיוון שהשרירים הנמתחים בסמוך לפינות פיך מתכווצים ומתרפים באופן מתמיד, ואובדן מבנה העור באזור עלול לגרום לעור רפוי ליפול כלפי מטה. הזרקות רפואיות יכולות לבלום את המשיכה המתמדת כלפי מטה של שרירי הפה, וחומר מילוי עורי יכול לבסס מחדש מבנה ברקמות הרכות ולמנוע עור נפול.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבור

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות בפגישת הייעוץ שלי?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה לייעוץ וטיפול אישי ומקצועי. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית שלך נבחן בפרוט רב את האזורים המטרידים אותך, התוצאות אליהן את שואפת וכפועל יוצא את הטיפולים שבאפשרותנו להמליץ בעבורך. כלל טיפולנו מנוהלים על בסיס הערכה אישית, כך שהנך מקבלת את הטיפולים הטובים ביותר התפורים בדיוק למידותיך ורק בעבורך.

 2. לאלו טיפולים אזדקק?

  אזורי הטיפול המטרידים אותך יבחנו בפרוט רב יחד עמך במהלך מפגש הייעוץ הראשוני. כל מטופלת ומטופל עמם אנו נפגשים שונים אחד מהשני ולכן איננו יכולים לספק טיפולים כוללניים. התהליכים שאנו מוציאים אל הפועל נבנים במיוחד בעבורך בהתייחס למבנה הפנים הייחודי שלך, איכות עורך והאזורים בהם את מבקשת לטפל. אין אנו שואפים לבצע ״תיקון מהיר״, אנו מבקשים להניע טיפול בשורש הנושאים המטרידים אותך ולספק תוצאות ארוכות טווח.

 3. מהו חומר מילוי עורי?

  חומרי מילוי עורי עשויים חומר המשחזר באופן קרוב ביותר חומצה היאלורונית, שהיא מולקולת סוכר טבעי בגופנו. סוכר זה הוא רכיב הכרחי לגמישות, מוצקות ונפח העור, דבר ההופך את הטיפול בו לאידיאלי בעבור הליך פיסול רקמות ושחזור פנים.

 4. מהן הזרקות רפואיות לריכוך קווים?

  הזרקות לריכוך קווים משתמשות ברעלן רפואי המאושר לטיפול לשימושים אסתטיים, על מנת לרכך שרירים בעלי עודף פעילות הבעתית. הן מונעות משרירים בעלי פעילות יתר הבעתית מלהתכווץ באופן אגרסיבי, ומחליקות את העור שביניהם. תוצאת הטיפול היא קמטוטים וקווי הבעה מרוככים.

 5. לאורך כמה זמן נראות תוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול הן שונות ממטופל למטופל ותלויות באזור/י הטיפול המתאימים ביותר לתוצאות הטיפול המתבקשות על ידך. בשימוש בחומרי מילוי עורי ניתן לצפות כי תוצאות הטיפול יראו עד לתקופה של 18 חודשים. במקרה של הזרקות ריכוך קווים התוצאות שלך יראו בדרך כלל כ 4 עד 6 חודשים.

אם ברצונך לשאול שאלה נוספת

צרי עמנו קשר עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל פרופסור ג׳פרי קשוק לסייע לך בהשגת מראה צעיר ורענן.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.