מילוי רקות

מילוי רקות בשיטה חדשנית במרפאה של פר' ג'פרי קשוק

בשנים האחרונות חומרי המילוי לטובת הצערת העור פותחו בשיטה שמאפשרת לנו להצעיר את עור הפנים בשימוש בחומרים טבעיים ללא ניתוח.

איזור הרקות בפנינו עובר שינויים ככל שאנו מתבגרים ומזדקנים. ממש כפי שהמצח נוטה להתקמט, הגבות צונחות, עיגולים שחורים מופיעים מסביב לעיניים וכדומה, כך אנו נוטים לאבד נפח באיזור הרקות (במיוחד גברים ונשים בעלי עור דק, עוסקים בספורט או שירדו באופן משמעותי במשקל – אבל לא רק). השומן מתחת לעור ומסת השריר באיזו זה מתחילים להיעלם ונפח הרקות הולך ומצטמצם.

הדבר משפיע באופן משמעותי על המראה שלנו: אנו נראים כבויים, עייפים ובעיקר מבוגרים. לכן אמנם טיפולי מילוי רקות הם אולי לא הראשונים שחושבים עליהם כאשר מדברים על מתיחת פנים או השבת המראה הצעיר והרענן, אולם יש להם משמעות עבור כל מי שסובל ממראה חיצוני מבוגר ונפול.

הטיפול באיזור הרקות מתבצע ללא תופעות או כאבים והתוצאות המושגות במסגרתו נראות לעין בתוך זמן קצר. חומר המילוי המוזרק לרקות הינו על בסיס טבעי, והוא משפר את מראן באופן דרמטי בזכות השבת הנפח שאבד: הרקות הופכות לחלקות ומלאות יותר, קוי המתאר של הפנים משתפרים, העור נתמך היטב ואף יוצר הרמה של הגבות, ובאופן כללי המטופל נראה רענן וצעיר יותר.

“שחזור נפח באזור הרקות שלך יחזר לך מראה צעיר לעור הפנים, טיפול באזור זה יאפשר לך להיראות צעירה יותר, וישפר משמעותית את הופעתך החיצונית. יסתיר את קמטי ההבעה וייתן לך מראה זוהר וחלק, יקנה לך מראה קורן, בריא, רענן, וחסר עייפות.”

המידע המלא על מילוי רקות

פיסת מידע ראשונה

תוכן של פיסת מידע ראשונה

קראי עוד כאן

פיסת מידע שנייה

תוכן של פיסת מידע שנייה

קראי עוד כאן

על מנת שנוכל להעניק את הטיפול הטוב ביותר אנו מזמינים אותך לעיין בשאלות הנפוצות הללו:

 1. שאלה מספר אחד

  תשובה לשאלה מספר 1

  לפרטים נוספים לחצי כאן

 2. שאלה מספר שתיים

  תשובה לשאלה מספר 2

  לפרטים נוספים לחצי כאן

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.