ברצוני להשיג מראה פנים צר ומעוצב יותר

כשאת במיטבך

בנוסף ליצירת קפלי פנים לא רצויים, רקמת עור מדולדלת ואובדן מבנה גורמים לריכוך בשל תהליך ספיגה במבנה העצמות שלנו. עור ורקמה רכה נפולים גורמים לצורת ומבנה הפנים להפוך רכים ועגולים יותר כאשר הרקמה העודפת מצטברת באזור הפנים התחתון. אנו מטפלים באובדן חדות מראה פנים זה בשיטה שנדמית בעלת יעילות הפוכה, אך בפועל מביאה לתוצאות מעולות. בשימוש בחומר מילוי עורי על מנת להרים אזורים שקועים אנו מוסיפים מבנה לעור המדולדל הגורם לאזורים תפוחים ומעוגלים באזורים לא רצויים בפנינו. על ידי כך שאנו משנים את הפרופורציות ואת פני השטח של האזורים הללו על מנת להגיע לפיזור מאוזן יותר, אנו יכולים להצר את מראה הפנים באופן מיטבי ולהציג מבנה צעיר בו זמנית.

הטיפול המקצועי של פרופסור ג׳פרי קשוק להצרה מוצלחת של אזורי פנים שהושפעו לרעה בשל אובדן נפח, מבנה וממד. בדרך של אבחון האנטומיה הייחודית לך, הערכת האזורים הבעייתיים והתאמת טיפול מיטבי ההולם את תכונותיך, נבנה בעבורך תכנית טיפול אישית התפורה בדיוק רב למידותיך.

לכל מטופל ומטופל שאנו פוגשים מבנה פנים הייחודי לו התורם למראה האישי שלו. התייחסות לתכונות הייחודיות לך מאפשרת לנו לבצע תהליך של הצערת פנים אינדיבידואלי המותאם במיוחד בעבורך.

כיצד אנו משיגים זאת

אזור העיניים

בשימוש בחומרי מילוי עורי אנו יכולים להרים בהצלחה רבה את העור שסביב לעיניים ותעלות הדמעות על מנת למנוע את אפקט המשיכה כלפי מטה הגורם לפנינו להראות מעוגלים. על ידי מילוי עור מדולדל זה, אנו מרימים את העור חזרה כלפי מעלה, ומשיבים מבנה ומוצקות לאזורים הגורמים לפנינו להראות מלאים. טיפול באזור זה מרים את הרקמה הנפולה שעלולה לפגוע במראה העיניים הטבעי ומסייע לעינייך להראות פקוחות ומאירות יותר.

לחיים

הלחיים הנן אזורים צפופים של רקמת פנים ולכן כאשר המבנה שלהן פוחת הן נופלות ומתדלדלות וגורמות למראה בשרני. תופעה זו עלולה להתבטא בהתפתחות של קווי אף לפה, שקיות תחת העיניים וסנטר כפול. בטיפול באובדן נפח באזור זה על ידי מילוי והרמה, אנו מצליחים להגיע למראה צעיר יותר של אזור מרכז הפנים, המשתקף במראה פנים מלא יותר ובו בזמן צר יותר של הפנים בכלל.

רקות

למרות שנדמה כי הזרקה של חומר מילוי עורי לאזור הרקות מנוגדת לכוונה לייצר מראה פנים צר יותר, אנו מבטיחים לך כי פעולה זו מביאה לתוצאה הרצויה. הזרקה באזורים אסטרטגיים אלו מרימה עור רפוי שצניחתו כלפי מטה גרמה לקפלים ולהצטברות של רקמה. פעולת הזרקה זו מאפשרת לנו לשחזר קווי מתאר של פרופיל הפנים שאבדו עם התעגלות הפנים או בשל תהליכי ספיגת עצם.

לסת וסנטר כפול

כאשר עורנו מאבד מגמישותו הוא נופל לבסיס הלסת, נאסף באזור זה בצורה של קפלים ורקמה עודפת, וגורם למראה עגול ומרוכך של אזורי הפנים התחתונים הנראים מלאים ובשרניים יותר משהיו באופן טבעי. בשימוש בחומרי מילוי עורי להרמת אזורים מסוימים כמו אזור קו האף לפה, אנו יכולים למשוך את הרקמה חזרה למקום ולאפשר מראה מחמיא וצר יותר של אזור הפנים התחתונות.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר בעבורך.

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות בפגישת הייעוץ?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה לייעוץ וטיפול אישי ומקצועי. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית שלך נבחן בפרוט רב את האזורים המטרידים אותך ואת התוצאות אליהן את שואפת, על מנת לבנות תכנית טיפול אישית. תהליך זה יסייע בידנו לקבוע בדיוק רב מהו המקור ממנו נובעת התופעה המטרידה אותך ואילו חומרי טיפול אסתטיים נדרשים על מנת להשיג את התוצאות המיטביות בעבורך.

 2. כיצד משפר השימוש בחומר מילוי עורי את תהליך הצרת מראה הפנים?

  כאשר אנו מכוונים את הטיפול לאזורים אסטרטגיים מסוימים בעזרת חומרי מילוי הממוקמים היטב, אנו יכולים לשנות את נקודות הגובה של הפנים, אותן נקודות מפגש ראשוניות עם האור כאשר הוא מוטל על פנינו. בשימוש בפיזור אור זה אנו יכולים להדגיש נקודות אלו ולהביא למראה של הרמת רקמת העור. כאשר אנו מעצבים מחדש את פרופיל פניך, השימוש בחומרי מילוי עורי יכול גם לשנות את הצורה של אזורים מסוימים כאשר הוא מוסיף נפח. פעולה זו מאזנת מחדש את הסימטריה בפנים ואת מרקמם, שינוי קטן המביא לתוצאות משמעותיות. בנוסף, חומר מילוי עורי מתפקד באופן מעולה במקרה של הרמת אזורים נפולים מסוימים, יוצר עיצוב מחדש עמוק של העור הממצק ומרים את הרקמה הנפולה כלפי מעלה.

 3. לאורך כמה זמן נראות תוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול משתנות ממטופל למטופל ותלויות בכמות החומרים הנדרשים על מנת להשיג את התוצאות המיטביות בעבורך. בדרך כלל, ניתן לצפות כי תוצאות הטיפול בחומרי מילוי עורי יראו עד לתקופה של 18 חודשים.

 4. האם הטיפולים כואבים?

  יתכן ותחווי תחושה של שריטה קלה בכל נקודת הזרקה, אך זוהי תחושה הדומה יותר לחוסר נוחות קל לכל היותר. כלל הטיפולים שלנו נעשים בידיו המקצועיות והמיומנות של פרופסור ג׳פרי קשוק, באופן יעיל המתבטא באי-נוחות מינימלית. בעבור מטופלים החווים רגישות אנו יכולים לספק קרם מאלחש ומקרר לעור, למרות שניסיוננו מראה כי מרבית המטופלים אינם זקוקים לאמצעי מרגיע זה.

 5. מהו חומר מילוי עורי?

  חומרי מילוי עורי עשויים מחומר המשחזר באופן קרוב ביותר חומצה היאלורונית, שהיא מולקולת סוכר טבעי בגופנו. סוכר זה הנו רכיב הכרחי לגמישות, מוצקות ונפח העור, דבר ההופך את הטיפול בו לאידיאלי בעבור הליך פיסול רקמות ושחזור מראה הפנים.

אם ברצונך לשאול שאלה נוספת

צרי עמנו קשר עוד היום כדי לגלות כיצד פרופסור ג׳פרי קשוק יכול לסייע לך בהשגת מראה רענן וצעיר יותר.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.