פיסול אף

פיסול אף

האף הוא האיבר הבולט ביותר בפנינו, ועל כן מושך תשומת לב רבה כאשר משהו בו נראה לא טוב: אם יש בו בליטה בגלל עצם בולטת, עצם האף אינה ישרה, חלקים ממנו שקועים או שהוא אינו סימטרי, בין אם מלידה, חבלה או ניתוח שכשל. אם חלקים אחרים בפנים ניתנים להסוואה באמצעות תסרוקת, לבוש או איפור, הרי שאת האף לא ניתן להסתיר, ועל כן ניתוחי אף הפכו לאחד מן הניתוחים הפופולריים ביותר בקרב מטופלים רבים שאינם מרוצים ממראהו.

אלא שכיום קיימות שיטות בהן ניתן לבצע פיסול אף ללא ניתוח ולמעשה ללא התערבות כירורגית כלל, אלא באמצעים אחרים שיש להם יתרונות רבים, כגון משך טיפול של מספר דקות בלבד, זמן החלמה קצר ביותר, מינימום תופעות לוואי ועלות הרבה יותר נמוכה בהשוואה להליך ניתוחי. פיסול אף נעשה באמצעות חומרי מילוי ייעודיים אשר מקנים לו מראה אסתטי, צעיר יותר, שמשפיע לטובה על מראה הפנים לפרק זמן של עד שנתיים.

חומרי המילוי המשמשים בתהליך הם טבעיים ובטוחים לשימוש, כגון חומצה הילארונית, קולגן וחומרים אחרים שמתבססים על מלח קלציום. במהלך הטיפול מוזרק החומר בעדינות אל האיזורים הנדרשים באף, והמטפל משתמש באצבעותיו כדי לפסל את האף בצורה המיטבית.

“כיום קיימות שיטות בהן ניתן לבצע פיסול אף ללא ניתוח ולמעשה ללא התערבות כירורגית כלל, אלא באמצעים אחרים שיש להם יתרונות רבים. “

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.