עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים

 

שפתיים ופיסול

אין אדם אשר רוצה להראות את גילו על ידי המראה שלו. השפתיים שלנו הן אחת הדרכים העיקריות לגלות את גיל האדם, לא רק בקמטים של השפתיים עצמן אך גם כן בקמטים מסביב לפה. בנוסף בעולם היופי של היום, ככל שיש לשפתיים צורה מוגדרת בעלי נפח כך יופיין מתבטא בצורה מקסימלית. השפתיים שלנו מוגדרות ונבנות על ידי שלושה חלקים:

 1. שפת השפתיים
 2. משולש ה”קופידון” בשפה העליונה
 3. שתי השורות בין השפה העליונה ולאף

כדי להשיג שפתיים בעלות נפח ומראה טבעי ביותר, שלושת החלקים האלה מוזרקים עם חומצה היאלורונית. החומצה היא מאוד דומה למה שיש ברקמת העור שלנו. החומצה מוסיפה רקמה טבעית בכדי להסיר את הקמטים למשך הטווח הארוך, וגם מוסיפה נפח ולחות.

 

על מנת לקבל את התוצאה המקצועית, יפה, וטבעית כל המוצרים צריכים להיות מהטובים שניתן למצוא כיום בשוק ועם השפעה לטווח הרחוק ככל שאפשר.

 

טיפול שפתיים במצבים שונים ומתי מומלץ:

אין גיל מוגדר עבור טיפול זה. מומלץ ביותר לאישה צעירה עם שפתיים דקות ללא נפח. הטיפול מוסיף למראה הסימטרי של הפנים אשר מייפה את הפנים. הטיפול גם כן מומלץ עבור אישה מבוגרת עם שפתיים שמתחילות לאבד את הנפח הטבעי ומייצרות קמטים מעל ומסביב לשפתיים. הטיפול הוא הפתרון המושלם אשר מייצר מראה צעיר יותר בשביל הזדקנות האישה. הטיפול לא רק עוזר להצעיר ולמלא את השפתיים, אלא גם לטשטש את הקמטים סביב לשפתיים, שהם אחד מהאפקטים העיקריים בהזדקנות האישה. טיפול עיבוי שפתיים, עוזר לך להיראות כ 10-15 שנים צעירות יותר מאשר הגיל בפועל.

 

לסיכום:

תוך הוספת הדגשה ונפח לשפת השפתיים, למשולש “קופידון” בשפה העליונה, ולשתי השורות בין השפה העליונה ולאף. הטיפול מייפה את הפנים בצורה דרסטית. ובנוסף אחד מבין הפתרונות הנפוצים למראה צעיר יותר בזמן הכי קצר.

“הטיפול לא רק עוזר להצעיר ולמלא את השפתיים, אלא גם לטשטש את הקמטים סביב לשפתיים, שהם אחד מהאפקטים העיקריים בהזדקנות האישה.”

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.