העלמת צלקות

העלמת צלקות

צלקת נוצרת על פני הגוף במקרה שבו נפגעה שלמותו של העור ושל רקמות רכות מתחתיו. אמנם גוף האדם יכול להתמודד עם פצעים הנגרמים מניתוחים, זיהומים, מחלות או פציעות, אולם הרקמה הצלקתית, שהיא זו שמאחה את שולי הפצע ומסייעת בתהליך הריפוי הטבעי, נותרת כמזכרת שלעיתים רבות איננו מעוניינים בה: היא עשויה להיות בולטת, גסה, נוקשה, בעלת גוון בולט ולעיתים אף לכאוב או לגרד.

החדשות הטובות הן שיש דרכים מגוונות לשפר, לטשטש או להעלים צלקות, ובכך להביא לשיפור דרמטי במראה החיצוני. חשוב להדגיש כי הטיפול מכונה “העלמת צלקות” אולם לא ניתן למחוק אותן כליל, אלא לשפר את המראה שלהן כך שהן תהפוכנה להיות עדינות מאוד, מתמזגות במראה של העור סביבן וכמעט בלתי נראות לחלוטין.

דרכי הטיפול בצלקות תלויות באופיה של כל צלקת, אולם באופן כללי נעשה שימוש בלחץ מקומי, יריעות סיליקון, משחות המבוססות על סיליקון או תמציות צמחים, ובמידת הצורך ניתן גם להזריק חומרים מיוחדים המיועדים להמסת צלקות או לעיכוב של התפתחות צלקות. במקרים של צלקות בולטות ועבות ניתן לבצע גם טיפול כירורגי על מנת להסירה ומיד לאחר מכן לטפל בטשטושה באמצעים שתוארו לעיל.

“כולנו אוהבים מראה פנים רענן ונקי, האסטטיקה במיוחד של הפנים הוא מראה האדם, עד היום מאות מטופלים גילו את הפנים שלהם מחדש במרפאה בחול ע”י פרופסור יוסף ג’פרי הוא מזמין גם אותך לייעוץ ולטיפול”.

* שדות אלה הם חובה.
    כןלא

    כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
    עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

    *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.