ברצוני להראות פחות עייפה ועצובה

כשאת במיטבך

כאשר עור הפנים שלנו מראה סימני עייפות ועצב, אנו עלולים לחוות תחושה של חוסר בטחון. מראה עייף ועצוב הוא לעיתים קרובות תופעת לוואי מצערת של עור פנים מתבגר. חלבוני עור טבעיים, כמו קולגן, ההולכים ומתמעטים בתהליך ההתבגרות שלנו, גורמים לעור רפוי וקמטים בלתי רצויים, זאת במקביל לתהליכי ספיגת עצם התורמים לאובדן התמיכה שבבסיס הרצועות האנטומיות והרקמות הרכות. העור הדק והנפול כתוצאה מתהליכים אלה מאיץ תהליך צניחה כלפי מטה של הפנים, המתבטא בנפילה של עצמות הלחיים ופינות הפה. בקרב מטופלים רבים מתבטאים סימני התבגרות אלו כשקעים וחללים בעור המונעים מראה עור צעיר ובעל חיות. למרבית המזל, ניתן לטפל באופן מידי בשינויים אלו באופן מקצועי, על ידי חידוש אספקת החומרים שאבדו והחלפתם בתרכובות ביולוגיות טבעיות.

למראה ער וערני יותר ומדוכדך פחות, עם הטיפול המקצועי של פרופסור ג׳פרי קשוק.
בדרך של הגדרת האנטומיה האישית שלך, הדגשת היתרונות המיטביים שלך והתייחסות לנקודות המטרידות אותך, פרופסור קשוק יעריך את הצרכים ואזורי המטרה שלך על מנת לבנות תכנית טיפול מותאמת אישית.

כל מטופלת ומטופל עמם אני נפגש הנם בעלי מבנה פנים ייחודי להם התורם למראם האישי. על ידי אבחון התכונות הייחודיות לך אנו יכולים לבנות תכנית הצערת וחידוש עור ייחודית המותאמת לך אישית.

איך אנו משיגים זאת

פנים עליונות

טיפול באזורים בחלק הפנים העליון מסייע למטופלים שלי להראות עייפים פחות. ריכוך קמטי מצח, קמטי הבעה בין הגבות וגבות נפולות וירודות מספקים תוצאות יעילות. הטיפול באזורים רבי הבעה במיוחד אלו, נעשה בדרך של הרפיה רכה של השרירים תוך שימוש בהזרקות רפואיות ממוקדות, על מנת להפחית קמטים הגורמים לנו להראות עייפים. כאשר אובדן התמיכה בבסיס העור גורם לרקות שקועות, החדרה זהירה של חומרי מילוי עוריים עשויה למלא שקעים אלו.

אזור העיניים

אזור העין הוא אזור טיפול מבוקש בדרך כלל, מכיוון שבו מופיעים סימני ההתבגרות והעייפות הראשונים. תוך שימוש במגוון של תרכובות, אנו יכולים להרפות את השרירים הגורמים לקמטי ״רגלי עורב״ ולהבהיר את האזור להשגת מראה עיניים ערני יותר. תעלות הדמע תחת העיניים יכולות להפוך כהות ונפולות ולגרום למראה עייף. החדרה של חומרי מילוי עורי לעומק האזור באופן בטוח ויעיל מרעננת את השקעים תחת העיניים והופכת את מראה העיניים לפקוח וערני יותר.

מבנה הלחיים

נפילה ושקיעה של אזור מרכז הפנים המופיעה בעיקר בקווים הנמשכים בין האף לפה, מתבטאת בקמטים וקפלים הנראים כמושכים את פנינו כלפי מטה. בתהליך שתחילתו מעל אזור הלחיים בטרם מעבר לאזור מרכז הפנים, אנו מוסיפים נפח על מנת ליצור קו מתאר במראה טבעי, המרכך את מראה העור העייף והנפול. גם בטיפול בקוויי מריונטה ולסתות אנו משתמשים בשילוב של חומרי מילוי עורי מגוונים, על מנת לתמוך ברקמה רכה מוחלשת בדרך של חיזוק קו מתאר הלסת ובהתאמה, למטרת השגת מראה גברי או נשי יותר. תוצאת תהליך זה הנה מראה טבעי ורענן, הגורם לנו להראות עייפים פחות.

אזור הפה והשפתיים

רקמות רכות נפולות ואובדן נפח באזור הפה גורם לפינות הפה שלנו לצנוח מטה, דבר המתבטא במראה עצוב. על ידי תוספת של מבנה ותמיכה לרקמות אלו תוך שימוש בחומרי מילוי עורי ברמות שונות, פרופסור ג׳פרי קשוק יכול למתן את מראה הפה העייף.

אנו כאן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורך

שאלות נפוצות
 1. למה אוכל לצפות מהייעוץ שלי?

  פרופסור ג׳פרי קשוק מייחס חשיבות רבה לייעוץ וטיפול אישי ומקצועי. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית שלך נבחן בפרוטרוט את האזורים המטרידים אותך, וכפועל יוצא את הטיפולים שבאפשרותנו להמליץ בעבורך. כלל טיפולינו מנוהלים על בסיס הערכה אישית, כך שהנך מקבלת את הטיפולים הטובים ביותר התפורים בדיוק למידותיך ורק בעבורך.

 2. מהו חומר מילוי עורי?

  חומרי מילוי עורי עשויים מחומר המשחזר באופן קרוב ביותר מולקולת סוכר טבעי בגופנו, חומצה היאלורונית. הסוכר הכרחי לגמישות, מוצקות ונפח העור, דבר ההופך את הטיפול לאידיאלי לקבלת הליך שחזור פנים יעיל.

 3. מהן הזרקות לריכוך קווים?

  הזרקות לריכוך קווים משתמשות ברעלן רפואי המאושר לטיפול לשימושים אסתטיים. הן פועלות בדרך של הרפיית שרירים בעלי פעילות הבעת יתר, מפחיתות את פעולת השריר ומונעות את כיווצו, הגורם לקימוט העור. תוצאת הטיפול היא קמטים וקווי הבעה מרוככים ומוחלקים המוסיפים רעננות מסוימת לפנים בעלות מראה עייף.

 4. לאורך כמה זמן נראות תוצאות הטיפול?

  תוצאות הטיפול הן שונות ממטופל למטופל ותלויות באזורי הטיפול שהמטופל שואף לטפל בהם. בשימוש בחומרי מילוי עורי ניתן לצפות כי תוצאות הטיפול יראו עד לתקופה של 18 חודשים. במקרה של זריקות ריכוך קווים התוצאות שלך יראו בדרך כלל לתקופה שבין 4 ל 6 חודשים.

 5. האם הטיפולים כואבים?

  יתכן ותחווי תחושה של שריטה קלה בכל נקודת הזרקה. התחושה דומה לתחושת אי נוחות והטיפולים נערכים ביעילות ובאופן בו אינך אמורה להרגיש כאב. בעבור מטופלים שחווים רגישות אנו משתמשים לעיתים בקרם מאלחש ומקרר, למרות שניסיוננו מראה כי מרבית המטופלים אינם זקוקים לאמצעי מרגיע זה.

אם ברצונך לשאול שאלה נוספת

צרי קשר עם פרופסור קשוק עוד היום על מנת לגלות כיצד יוכל לסייע לך להשיג מראה צעיר ורענן.

* שדות אלה הם חובה.
  כןלא

  כל הודעות האימייל כוללות קישור לביטול רישום. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  עיין במדיניות הפרטיות שלנו.

  *תוצאות יכולות להיות שונות ומגוונות בין כל מטופל ומטופל. לפיכך, ״ג׳פרי קשוק, אסתטיקת וכירורגית פנים״ אינו יכול להבטיח תוצאות מסוימות.